fbpx

Välisuksed

Välisuks yhepoolneTootevalikust leiate metallist välisuksed nii era- ja kortermajadele samuti ka tööstushoonetele, nii ühe- kui kahepoolseid.
Valida saate erinevate värvitoonide, viimistluse ja lukulahenduste vahel.

Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima lahenduse.

Välisuksed ühe- ja kahepoolsed

Kasutusala: Elamutes, mitmekorruselistes kortermajades, tööstushoonetes või kontorites.
Ühepoolsete siseuste maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla: 1410 x 2920 mm
Kahepoolsete siseuste maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla: 2760 x 2920 mm
Välisuste soojajuhtivus: 1,37 W/m²K – 1,54 W/m²K
Veepidavusklass: 3A; 4A
Tuulekoormusklass: C4; C2
Vastupidavus avanemisele ja sulgemisele: 100 000 tsüklit
Mürakaitse (Rw) EN ISO 140-3, EN ISO 717-1*: 34 dB

Konstruktsioon:

Ukseleht on paksusega 64 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Välis- ja sisekülg on valmistatud 1,0 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest, mis on omavahel ühendatud neetliitega. Ukselehe sees on isolatsiooniks kivivill. Ukselehe jäikus on saavutatud tänu metalli ja isolatsioonimaterjali kokkuliimimisele. Hingedeks on 2 kruvitavat kuullaagriga lehthinge.

Leng on valmistatud 1,5 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest profiilidest, mis on lengi nurkadest ühendatud neet- ja kruviliitega. Lengi on võimalik tellida kas paigalduspilusid katva katteliistuga (tüüp YM) või seinapinnast sügavamale paigaldatava ilma katteliistuta (tüüp YS) lahendusega. Ukse tihendiks on lengi soonde kinnituv TPE kummist tihend.

Lävepakk valmistatakse kuumtsingitud lehtterasest.

Viimistlus: Välisuks on värvitud polüester pulbervärvi ja tsinkkruntvärviga. Standardtoonideks on RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006 (white aluminium). Lisatasu eest saab ust värvida kogu RAL värvikaardi toonides.

Lisad: Välisust saab täiendada ja komplekteerida järgmiste lisadega: roostevabast terasest lävepakk, jalaplekk, piirdeliistud, uksesilm, turvakett, südamik, südamiku katted, ukselink, lukukorpus, uksesulgur.

Vastavussertifikaat: Välisuksed vastavad tootestandardile EVS-EN 14351-1:2006+A1:2010. Evakuatsiooni välisuksed on sertifitseeritud Inspecta Estonia OÜ poolt ja uks omab sertifikaati 1527-CPD-0034.

 

 

Välisuks yhepoolneVälisuks kahepoolne