fbpx

Garaažiuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodugaraažile.

Meie poolt pakutavate garaažiuste valikus on kahte tüüpi ülestõstetavaid garaaži-tõstuksi. Premium-klass ülestõstetav garaažiuks Prestige 45mm paksune paneel ja ülestõstetav garaažiuks Trend 40mm paksune paneel. Allpool saad tutvuda Prestige ja Trend garaažiuste peamiste erinevuste, paneelitüüpide, tõsteviiside, vedrusüsteemide ja standardvärvide valikutega.

Garaažiuksed on testitud Saksamaal, Rosenheim GmbH-Instituudis. Garaažiuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima ülestõstetava garaažiukse lahenduse.

Miks eelistada Door Master`i ülestõstetavat garaažiust?

  • Tippkvaliteet

DoorMaster`i garaažiuksed on kvaliteetsed, turvalised ja nägusad, samas püsides oma hinnataseme juures teiste tootjate ustega konkurentsis. DoorMaster`i garaažiuste valmistamisel kasutatakse kõrgekvaliteedilisi materiale, kasutatakse kaasaegseid tehnikaseadmeid, tootmisprotsessis pannakse erilist rõhku kvaliteedikontrollile. Kõik garaažiuksed omavad CE märgistust.

  • Kindel ja turvaline
Kui paigaldad oma garaažile DoorMaster`i garaažiukse võid kindel olla usaldusväärsest ja ohutust kasutamisest. Uksel on allakukkumise-, vedrupurunemise- ja näpukaitse. Samuti ei ole uksel teravaid servasid, mille vastu ennast vigastada. Need turvalisuselemendid kuuluvad iga ukse puhul standardvarustusse, ilma lisahinnata. Kvaliteedi ja turvalisuse tõendamiseks on DoorMaster`i garaažiustel Euroopa turvalisusstandardite EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425 ja EN 12426 kohased sertifikaadid.