fbpx

Garaažiuksed

Garaaziuksed RAL7016Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodugaraažile.
Meie poolt pakutavate garaažiuste valikus on kahte tüüpi ülestõstetavaid garaažiuksi.
Ülestõstetavad garaažiuksed 40 mm paksustest sandwich-paneelidest ja äärmiselt energiasäästlik ning väga madala U-väärtusega garaažiukse mudel 60 mm paksustest sandwich-paneelidest, mis on loodud just arvestades meie hoonete kasvavat energiatõhususe nõuet.
Garaažiuksed on alati varustatud ukse allakukkumise kaitsmega (torsioonvedrudega uksed), lisaks on uksepaneelid varustatud näpukaitsega. Samuti ei ole garaažiuksel teravaid servasid, mille vastu saaks ennast vigastada.

Võta meiega julgesti ühendust ning leiame üheskoos Sinu soovidele parima ülestõstetava garaažiukse lahenduse. Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring.

Kvaliteetne ja hästi paigaldatud garaažiuks on parim investeering sinu garaažile mitmekümneks aastaks.
Kõik meie poolt pakutavad ülestõstetavad garaažiuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust. MEIE GARAAŽIUSTELE KEHTIB 10 AASTA PIKKUNE GARANTII.

Tutvu meie garaažiuste peamiste erinevuste, paneelitüüpide, tõsteviiside, vedrusüsteemide, lisavarustuste ja standardvärvide valikutega. Tootevalikus on 5 erinevat garaažiukse paneelitüüpi:

PANEELITÜÜBID

Tõstukse paneelitüüp S-Rib (kitsas jaotus)

garaažiuks_paneel S-RibS-Rib on kitsa, horisontaalse laudisemustriga paneel, mis imiteerib puitlaudist ja mille horisontaalsoonte tsentrite vahe on 125 mm. See on üks meie populaarseimaid garaažiukse paneelitüüpe, mis sobib eriti hästi voodrilauaga kaetud hoonete juurde.

S-Rib laudisemustriga paneelide valikus on neli standardtooni valge RAL 9016, tumehall RAL 7016, tumepruun RAL 8014, must RAL 9005 ja siledapinnalisi paneele on standardvärvide valikus kolm valge RAL 9016, tumehall RAL 7016 ja must RAL 9005. Lisatasu eest saab S-Rib paneele tellida enda valitud RAL- värvitooniga.

Tõstukse paneelitüüp M-Rib (keskmine jaotus)

Garaažiuksed_paneel M_RibM-Rib on keskmise, horisontaalse laudisemustriga paneel, mille horisontaalsoonte tsentrite vahe on 250 mm. See on mitmekülgne garaažiukse paneelidisain, mis sobib igat tüüpi hoonetele.
M-Rib laudisemustriga paneele on saadaval kolmes standardvärvi toonis, valge RAL 9016 tumehall RAL 7016, must RAL 9005, siledapinnaliste paneelide standardvärvide valikus on valge RAL 9016, tumehall RAL 7016 ja must RAL 9005.

Lisatasu eest saab M-Rib paneele tellida enda valitud RAL- värvitooniga.

Tõstukse paneelitüüp L-Rib (lai jaotus)

Garaažiiuks_L_RibL-Rib on lai horisontaalne paneel, kus horisontaalne soon läbib paneeli iga 500 mm järel. L-Rib sobib ideaalselt kaasaegsete “FUNK-stiilis” uusehitiste ja krohvipindadega hoonete juurde.

L-Rib laudisemustriga paneele on saadaval kolme standardvärvi, valge RAL 9016, tumehall RAL7016 ja must RAL 9005. Siledapinnaliste paneelide valikus on kolm standardvärvi: valge RAL 9016, tumehall RAL 7016 ning must RAL 9005

Lisatasu eest saab L-Rib paneele tellida enda valitud RAL- värvitooniga.

Tõstukse paneelitüüp Micro-Rib

Garaažiuksed_micro_ribMicro-Rib on stiilne ja struktuurne garaažiukse paneel moodsale ehitisele ning on populaarne ka tööstuslike tõstuste ja ehitiste puhul. Micro-Rib siledapinnalist paneeli on saadaval 3 värvivalikus, tumehall RAL 7016, hõbedane RAL 9006 ja must RAL 9005

Lisatasu eest saab Micro-Rib paneele tellida enda valitud RAL- värvitooniga.

Tõstukse paneelitüüp CASSETTE (tahveldusega paneel)

Garaažiuksed_cassetteCASSETTE on klassikaline reljeefpaneel, rahva seas tuntud ka kui tahveldusega garaažiukse paneel, mis muudab ukse dekoratiivseks. Saadaval on kolm laudisemustriga standardtooni valge RAL 9016, tumehall RAL 7016 ja tumepruun RAL 8014.

Lisatasu eest saab CASSETTE paneele tellida enda valitud RAL- värvitooniga.

*CASSETTE paneelidega garaažiustele EI saa tellida läbikäiguust.

Tõstukse paneelitüüp L-Rib (laia jaotusega, 60 mm paksune paneel)

garaažiuks_L-rib paneel DM 60L-Rib60 on kõige soojem garaažiukse mudel, mis on välja töötatud arvestades meie hoonete kasvavat energiatõhusust. Erakordselt kõrge isolatsioonitaseme tagavad soojustatud paneelid paksusega 60 mm ja kahekordne tihendisüsteem, kogu ukselehe perimeetris.

L-Rib60 on siledapinnaline paneel ja seda on saadaval kahte standardvärvi, valge RAL 9016 ning tumehall RAL 7016.

L-Rib60 garaažiukse maksimaalsed mõõdud saavad olla 5500 mm x 3000 mm (laius x kõrgus)

 

*L-Rib60 paneelidega garaažiustele EI SAA tellida läbikäiguust ja panoraamklaasistust, kuna see vähendaks oluliselt garaažiukse soojapidavust (U-väärtust).

TÕSTEVIISID JA VEDRUSÜSTEEMID

Tõmbevedrud paiknevad vertikaalsiinide sees, mis tagavad ukse kerge avamise ja aitavad vältida ukse spontaanset sulgumist. Sellist tüüpi vedrude kasutamine vähendab oluliselt paigaldamisele kuluvat aega.
Tõmbevedrudega garaažiukse maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla 4000 mm x 2500 mm.

Tõmbevedrudega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min. 120 mm (käsikasutusel), automaatikaga varustatud uksel: min. 120 mm.
Minimaalne küljepale laius vertikaalsiinide paigaldamiseks peab olema: min. 100 mm.

NormaaltõsteGaraažiuste tasakaal tagatakse torsioonvedrude ehk väändvedrude abil, mis kinnituvad uksepaneelide kohale, sillusesse.

Torsioonvedrudega garaažiukse maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla 6000 mm x 3000 mm.

Normaaltõstega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min. 210 mm.
Küljepale laius: min. 1o0 mm.

MadaltõsteGaraažiukse tasakaal tagatakse torsioonvedrude abil, mis kinnituvad horisontaalsiinide taha.
Madaltõste garaažiukse maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla 5500 mm x 3000 mm.

Madaltõstega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min. 120 mm (käsikasutusel), automaatikaga varustatud uksel min. 120 mm.
Küljepale laius: min. 100 mm.

KõrgetõsteKõrgetõste siinisüsteeme kasutatakse uste puhul, kus garaaži sisekõrgus on suur.
Garaažiukse tasakaal tagatakse torsioonvedrude abil, mis kinnituvad võimalikult kõrgele lae alla, sillusesse.
Kõrgetõste garaažiukse maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla 5500 mm x 3000 mm.

Kõrgetõstega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min. 210 mm, max. 900 mm
Küljepale laius: min. 100 mm.

Kõrgetõstega uste puhul saab kasutada ainult vedruvõlli otsa kinnituvaid tõstukse automaatikaid.

LISAVARUSTUS

garaažiukse_labikaiguuksLäbikäiguuks on praktiline ja mugav lahendus ning võimaldab garaaži siseneda kogu garaažiust avamata. Läbikäiguust on võimalik paigaldada ainult torsioonvedrudega ja S-Rib, M-Rib, L-Rib ning Micro-Rib paneelidega ustele.

Läbikäiguukse valgusava standardlaius on 840 mm ja kõrguse mõõt sõltub garaažiukse enda kõrgusest. Tavalahendusena on lävepaku kõrgus 90 mm. Lisaks on võimalik tellida ka madala lävepaku lahendust, mille kõrgus on kõigest 26 mm, kuid arvestada tuleks sellega, et madala lävepaku lahendus nõuab ideaalselt siledat ja sirget põrandapinda. Madala lävepakuga läbikäiguuksest on mugav jalgrataste, muruniidukite ja muu aiatehnikaga üle sõita.

Välisluku vajadus garaažiuksele tekib siis, kui garaaži puudub teine sissepääs ja garaažiust soovitakse kasutada käsitsi. Standardvarustuses on igal uksel kaasas kahepoolne tõstekäepide ja käsikasutusega ukse puhul sisemine lukustusriiv.
Soovi korral on tõstuks võimalik varustada ka tõstukse automaatikaga.

garaažiukse aknadAknad võimaldavad garaaži loomulikku päikesevalgust, mille tulemusel säästad ka energiakuludelt. Samuti saad akendega luua garaažiuksele isikupära, valikus on mitmed erinevad akendemudeleid ja aknaraamide variatsioone.

kõrvaluks_silepinnalineKõrvaluksed valmistatakse samadest paneelidest, millest valmistatakse garaažiuksed. Selle tulemusel tekitavad nad garaažiuksega üheskoos harmoonia ning täiendavad teineteist. Kõrvaluksi on võimalik tellida 40 mm paneelidest ja 60 mm paneelidest. Kõrvaluks on mugav lisasissepääs garaaži. See on praktiline, kui garaaž täidab lisafunktsioone ja seda kasutatakse näiteks tööriistade või aiatehnika hoiustamiseks.

Kõrvalukse lengid valmistatakse alumiiniumprofiilidest. Standardvärvide valikus on hõbedane (RAL 9006), valge (RAL 9016) või tumepruun (RAL 8019), aga nii nagu garaažiuksi saab ka kõrvaluksi värvida soovitud RAL-värvikaardi tooni.kõrvaluks_M-rib