fbpx

Garaažiuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodugaraažile. Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring. Juhul, kui peaksid abi vajama, võta meiega julgesti ühendust. Leiame üheskoos Sinu soovidele parima garaažiukse lahenduse.

Meie poolt pakutavate garaažiuste valikus on kahte tüüpi tõstuksi: premium-klass Prestige 45mm paksune paneel ja Trend 40mm paksune paneel. Allpool saad tutvuda nende uste peamiste erinevuste, paneelitüüpide, tõsteviiside, vedrusüsteemide ja standardvärvide valikutega.

Garaažiuksed on testitud Saksamaal, Rosenheim GmbH-Instituudis. Uksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

Garaažiuks “PRESTIGE”

Premium-klass Prestige garaažiuksed valmistatakse 45 mm paksustest sandwich-paneelidest, mille U-väärtus on 0,79 W/(m2K). See näitaja on võrreldav 60 cm paksuse telliskiviseinaga.
Uksehinged ja rullikukandurid on valmistatud roostevabast terasest.

Garaažiuks “TREND”

Trend sarja garaažiuksed valmistatakse 40mm paksustest sandwich-paneelidest. Rullikukinnitused ja uksehinged valmistatakse galvaniseeritud terasest. Trend sarja ülestõstetavate garaažiuste peamine erinevus Prestige sarja tõstustest on paneelipaksus, tihendite paksus, paneelihingede ning rullikukinnituste materjal ja sellest tulenevalt ka toote soojapidavus ja lõpphind.

 

Miks eelistada ALUTECH ülestõstetavat garaažiust?

  • Tippkvaliteet

ALUTECH garaažiuksed on kvaliteetsed, turvalised ja nägusad, samas püsides oma hinnataseme juures teiste tootjate ustega konkurentsis. ALUTECH garaažiuste valmistamisel kasutatakse kõrgekvaliteedilisi materiale, kasutatakse kaasaegseid tehnikaseadmeid, tootmisprotsessis pannakse erilist rõhku kvaliteedikontrollile. Kõik garaažiuksed omavad CE märgistust.

  • Kindel ja turvaline

Kui paigaldad oma garaažile ALUTECH garaažiukse võid kindel olla usaldusväärsest ja ohutust kasutamisest. Uksel on allakukkumise-, vedrupurunemise- ja näpukaitse. Samuti ei ole uksel teravaid servasid, mille vastu ennast vigastada. Need turvalisuselemendid kuuluvad iga ukse puhul standardvarustusse, ilma lisahinnata. Kvaliteedi ja turvalisuse tõendamiseks on ALUTECH garaažiustel Euroopa turvalisusstandardite EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425 ja EN 12426 kohased sertifikaadid.