fbpx

Garaažiuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodule. Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring. Juhul, kui peaksid abi vajama, võta meiega julgesti ühendust. Leiame üheskoos Sinu soovidele parima lahenduse.

Meie poolt pakutavate garaažiuste valikus on kahte tüüpi tõstuksi: Classic 45mm paksune paneel ja Trend 40mm paksune paneel. Allpool saad tutvuda nende uste peamiste erinevuste, paneelitüüpide, tõsteviiside, vedrusüsteemide ja standardvärvide valikutega.

Garaažiuks “CLASSIC”

Garaaziuks Classic

Alutech Classicgaraažiuksi kasutatakse peamiselt eramute, suvilate ja väiksemate parkimismajade ehitamisel. Classic garaažiuste maksimaalsed mõõdud saavad olla 6000 x 3250 mm.

Classic garaažiuksed on mõeldud garaažidele kus soovitakse tagada maksimaalne soojapidavus. Uste puhul kasutatakse 45mm paksuseid sandwich-paneele. Uksepaneelide vahelised hinged ja rullikukinnitused valmistatakse roostevabast terasest. Tihenditena kasutatakse kahekordseid EPDM- kummitihendeid.

Garaažiuks “TREND”

Alutech Trend sarja ülestõstetavate garaažiuste peamine erinevus Classic sarja tõstustest on paneelipaksus, tihendite paksus, paneelihingede ning rullikukinnituste materjal ja sellest tulenevalt ka toote soojapidavus ja lõpphind.

Trend sarja garaažiuksed valmistatakse 40mm paksustest sandwich-paneelidest. Rullikukinnitused ja uksehinged valmistatakse galvaniseeritud terasest.

Miks eelistada ALUTECH garaažiust?

 

  • Tippkvaliteet

ALUTECH garaažiuksed on kvaliteetsed, turvalised ja nägusad, samas püsides oma hinnataseme juures teiste tootjate ustega konkurentsis. ALUTECH garaažiute valmistamisel kasutatakse kõrgekvaliteedilisi materiale, kasutatakse kaasaegseid tehnikaseadmeid, tootmisprotsessis pannakse erilist rõhku kvaliteedikontrollile. Kõik garaažiuksed omavad CE märgistust.

  • Kindel ja turvaline

Kui paigaldad oma garaažile ALUTECH garaažiukse võid kindel olla usaldusväärsest ja ohutust kasutamisest. Uksel on allakukkumise-, vedrupurunemise- ja näpukaitse. Samuti ei ole uksel teravaid servasid, mille vastu ennast vigastada. Need turvalisuselemendid kuuluvad iga ukse puhul standardvarustusse, ilma lisahinnata. Kvaliteedi ja turvalisuse tõendamiseks on ALUTECH garaažiustel Euroopa turvalisusstandardite EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425 ja EN 12426 kohased sertifikaadid.