Garaažiuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodule. Valikus on kaks mudelit garaažiuksi 45mm paksuste paneelidega CLASSIC, mis sobivad soojustatud või köetud garaažidele ja 40mm paksuste paneelidega TREND, kus soojapidavus ei oma peamist rolli. Tutvu ka erinevate paneelide-, pinnaviimistluse- ja värvilahendustega.

Leia endale sobiv toode ja esita meile garaažiukse hinnaküsimine, kasutades hinnapäringu vormi. Juhul, kui peaksid abi vajama, võta meiega julgesti ühendust. Leiame üheskoos Sinu soovidele parima lahenduse.

Garaažiuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

GARAAŽIUSTELE ANNAME KUNI 10 AASTA PIKKUSE GARANTII

garaažiuksed

Tööstuslikud tõstuksed

Tööstuslikud tõstuksed ehk tööstusuksed leiavad kasutust peamiselt laohoonetes, autoremonditöökodades, autopesulates, tehnoülevaatuspunktides, tuletõrjedepoodes, parkimismajades jne.

Alutech ProPlus, AluPro ja AluTherm tõstuksed on valmistatud 45mm paksustest tugevate roostevabast terasest hingedega omavahel ühendatud paneelidest. ProTrend ja AluTrend uste puhul kasutatakse 40mm paksuseid paneele ja galvaniseeritud terasest hingesid ning rullikute kandureid. Tõstukse liikumine mööda siine võimaldab uksel liikuda suletud (vertikaalsest) positsioonist, avatud (horisontaalsesse) positsiooni. See tagab tõstuste avanemise võimalikult kõrgele lae alla, jättes sellega garaaži palju vaba ruumi.

Tõstuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

TÖÖSTUSUSTELE KEHTIB 2 AASTA PIKKUNE GARANTII

tõstuksed

Tõstuste automaatikad

Tõstustele soovitame mugavamaks ja turvalisemaks kasutamiseks paigaldada ukseautomaatika.

Kodugaraazi ustele pakume tuntud Saksamaa tootja LiftMaster automaatikaid ja tööstuslikele tõstustele Ovitor automaatikaid.

tõstuste automaatikad

Metalluksed

Metalluste tootevalikust leiad just Sinule sobiva ukse. Saad ise valida, millist viimistlust, tuletõkkeklassi, värvitooni või lukulahendust soovid.

Terasprofiiltooted

Profiiluksed sobivad kasutamiseks büroohoonetes, trepikodades, koolides, haiglates ja paljudes teistes kohtades.
Valida saate erinevate klaaside, värvitoonide ja lukulahenduste vahel.

Juhendid ja abimaterjalid

Siit leiad meie poolt pakutavate toodete abimaterjale. Kataloogid, brožüürid, paigaldusjuhendid, hooldus- ja garantiitingimused ning muud vajalikku tehnilist informatsiooni.

Paigaldus ja hooldus

Lisaks hästitoimivatele ustele pakume ka kvaliteetset paigaldus- ja hooldusteenust, mida teostavad kõrgesti koolitatud ja suurte kogemustega oma ala professionaalid.