fbpx

Garaažiuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodule. Valikus on kaks mudelit garaažiuksi 45mm paksuste paneelidega premium-klass PRESTIGE, mis sobivad soojustatud või köetud garaažidele ja 40mm paksuste paneelidega TREND, kus soojapidavus ei oma peamist rolli. Tutvu ka erinevate paneelide-, pinnaviimistluse- ja värvilahendustega.

Leia endale sobiv toode ja esita meile garaažiukse hinnaküsimine, kasutades hinnapäringu vormi. Juhul, kui peaksid abi vajama, võta meiega julgesti ühendust. Leiame üheskoos Sinu soovidele parima lahenduse.

Garaažiuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

GARAAŽIUSTELE ANNAME KUNI 10 AASTA PIKKUSE GARANTII

garaažiuksed

Tööstuslikud tõstuksed

Tööstuslikud tõstuksed ehk tööstus, -sektsioonuksed leiavad laialdast kasutust peamiselt laohoonetes, logistikakeskustes, tootmisruumides, autoremonditöökodades, autopesulates, tehnoülevaatuspunktides, tuletõrjedepoodes, parkimismajades ja teistes aktiivse liiklusega rajatistes.

Alutech ProPlus, AluPro ja AluTherm tõstuksed on valmistatud 45mm paksustest tugevate roostevabast terasest hingedega omavahel ühendatud paneelidest. ProTrend ja AluTrend uste puhul kasutatakse 40mm paksuseid paneele ja galvaniseeritud terasest hingesid ning rullikute kandureid. Tõstukse liikumine mööda siine võimaldab uksel liikuda suletud (vertikaalsest) positsioonist, avatud (horisontaalsesse) positsiooni. See tagab tõstuste avanemise võimalikult kõrgele lae alla, jättes sellega garaaži palju vaba ruumi.

Tõstuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

TÖÖSTUSUSTELE KEHTIB 2 AASTA PIKKUNE GARANTII

Panoraam tööstuslik tõstuks

Tõstuste automaatikad

Kodugaraaži ustele ja tööstuslikele tõstustele soovitame mugavamaks ja turvalisemaks kasutamiseks paigaldada ukseautomaatika.

Pakume oma klientidele erinevate tõste/avamiskiirustega garaažiukse automaatikaid. Kodugaraaži automaatikatel on pikk garantii, mootoritel kuni 10 aastat.

Kodugaraaži ustele pakume tuntud Saksamaa tootja LiftMaster tõstuste automaatikaid ning Valgevene tootja Alutech tõstuste automaatikaid ja tööstuslikele tõstustele Soome tootja Ovitor automaatikaid. Pakume lisaks LiftMaster ja Alutech automaatikate lisavarustust.

tõstuste automaatikad

Metalluksed

Metalluste tootevalikust leiad just Sinule sobiva ja vajaliku ukse. Saad ise valida, millist viimistlust, tuletõkkeklassi, värvitooni või lukulahendust soovid.

Terasprofiiltooted

Profiiluksed sobivad kasutamiseks büroohoonetes, trepikodades, koolides, haiglates ja paljudes teistes kohtades.
Valida saate erinevate klaaside, värvitoonide ja lukulahenduste vahel.

Juhendid ja abimaterjalid

Siit leiad meie poolt pakutavate toodete abimaterjale. Kataloogid, brožüürid, paigaldusjuhendid, hooldus- ja garantiitingimused ning muud vajalikku tehnilist informatsiooni.

Paigaldus ja hooldus

Lisaks hästitoimivatele ustele pakume ka kvaliteetset paigaldus- ja hooldusteenust, mida teostavad kõrgesti koolitatud ja suurte kogemustega oma ala professionaalid.