fbpx

Garaažiuksed

Meilt leiad ülestõstetavad garaažiuksed ehk tõstuksed oma kodule. Valikus on kaks mudelit ülestõstetavaid garaažiuksi 45mm paksuste paneelidega premium-klass PRESTIGE, mis sobivad soojustatud või köetud garaažidele ja 40mm paksuste paneelidega TREND, kus soojapidavus ei oma peamist rolli. Tutvu ka erinevate paneelide-, pinnaviimistluse- ja värvilahendustega.

Leia endale sobiv toode ja esita meile garaažiukse hinnaküsimine, kasutades hinnapäringu vormi.
Võta meiega julgesti ühendust, juhul, kui peaksid abi vajama. Leiame üheskoos Teie soovidele parima ülestõstetava garaažiukse lahenduse.

Garaažiuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

GARAAŽIUSTELE ANNAME KUNI 10 AASTA PIKKUSE GARANTII.

Tööstuslikud tõstuksed

Tööstuslikud tõstuksed ehk tööstus, -sektsioonuksed leiavad laialdast kasutust peamiselt laohoonetes, logistikakeskustes, tootmisruumides, autoremonditöökodades, autopesulates, tehnoülevaatuspunktides, tuletõrjedepoodes, parkimismajades ja teistes aktiivse liiklusega rajatistes.

Alutech ProPlus, AluPro ja AluTherm tõstuksed on valmistatud 45mm paksustest tugevate roostevabast terasest hingedega omavahel ühendatud paneelidest. ProTrend ja AluTrend uste puhul kasutatakse 40mm paksuseid paneele ja galvaniseeritud terasest hingesid ning rullikute kandureid. Tõstukse liikumine mööda siine võimaldab uksel liikuda suletud (vertikaalsest) positsioonist, avatud (horisontaalsesse) positsiooni. See tagab tõstuste avanemise võimalikult kõrgele lae alla, jättes sellega garaaži palju vaba ruumi. Tutvu ka erinevate paneelide-, pinnaviimistluse- ja värvilahendustega.

Tõstuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

TÖÖSTUSUSTELE KEHTIB 2 AASTA PIKKUNE GARANTII

Tõstuste automaatikad

Kodugaraaži ülestõstetavatele ustele ja tööstuslikele tõstustele soovitame mugavamaks ja turvalisemaks kasutamiseks paigaldada tõstuste automaatikad.

Pakume oma klientidele erinevate tõste/avamiskiirustega garaažiukse ja tõstukse automaatikaid. Kodugaraaži automaatikatel on pikk garantii, mootoritel kuni 10 aastat.

Kodugaraaži tõstustele pakume tuntud Saksamaa tootja LiftMaster ja Chamberlain tõstuste automaatikaid ning Valgevene tootja Alutech tõstuste automaatikaid ja tööstuslikele tõstustele Soome tootja Ovitor automaatikaid. Pakume lisaks LiftMaster, Chamberlain ja Alutech automaatikate lisavarustust.

Metalluksed

Meie tootevalikus on erinevad siseja välismetalluksed, tuletõkkeuksed, turvauksed ja vahe- seinaluugid.

Metallukse tootevalikust leiate just Teile sobiva ja vajaliku ukse. Saate ise valida, millist viimistlust, tuletõkkeklassi, värvitooni või lukulahendust soovite.

Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima lahenduse.

Terasprofiiltooted

Terasprofiiluksed ja teised profiiltooted sobivad kasutamiseks büroohoonetes, trepikodades, koolides, haiglates ja paljudes teistes kohtades.
Valida saate erinevate klaaside, värvitoonide ja lukulahenduste vahel.

Leia endale sobivad tooted ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima lahenduse.

Juhendid ja abimaterjalid

Siit leiad meie poolt pakutavate toodete abimaterjale. Kataloogid, brožüürid, paigaldusjuhendid, hooldus- ja garantiitingimused ning muud vajalikku tehnilist informatsiooni.

Paigaldus ja hooldus

Lisaks hästitoimivatele ustele pakume ka kvaliteetset paigaldus- ja hooldusteenust, mida teostavad kõrgesti koolitatud ja suurte kogemustega oma ala professionaalid.