fbpx

Siseuksed

Tootevalikust leiad metallist siseuksed nii era- ja kortermajadele samuti ka tööstushoonetele, nii ühe- kui kahepoolseid. Valida saad erinevate värvitoonide, viimistluse ja lukulahenduste vahel.

Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring. Võta meiega julgesti ühendust, juhul, kui peaksid abi vajama.
Leiame üheskoos Teie soovidele parima lahenduse.

Siseuksed ühe- ja kahepoolsed

Kasutusala: Kasutatakse vaheustena sisetingimustes kuivades ja köetavates ruumides, kus ei ole otsest kokkupuudet kemikaalidega ega korrodeerumist soodustavat keskkonda.

Ühepoolsete siseuste maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla: 1420 x 3134 mm

Kahepoolsete siseuste maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla: 2765 x 3134 mm

Siseuste soojajuhtivus: 1,6 W/m²K

Veepidavus: Kaitsmata (A) klass 4A

Vastupidavus avanemisele ja sulgemisele: 200 000 tsüklit

Mürakaitse (Rw) EN ISO 140-3, EN ISO 717-1*: 34 dB

Konstruktsioon:

Ukseleht on paksusega 64 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Välis- ja sisekülg on valmistatud 1,0 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest, mis on omavahel ühendatud neetliitega. Ukselehe sees on isolatsiooniks kivivill. Ukselehe jäikus on saavutatud tänu metalli ja isolatsioonimaterjali kokkuliimimisele. Hingedeks on 2 kruvitavat kuullaagriga lehthinge.

Leng on valmistatud 1,5 mm paksusest kuumtsingitud lehtterasest profiilidest, mis on lengi nurkadest ühendatud neet- ja kruviliitega. Lengi on võimalik tellida kas paigalduspilusid katva katteliistuga (tüüp YM) või seinapinnast sügavamale paigaldatava ilma katteliistuta (tüüp YS) lahendusega. Ukse tihendiks on lengi soonde kinnituv TPE kummist tihend.

Lävepakk valmistatakse kuumtsingitud lehtterasest. Võimalik valmistada ka ilma lävepakuta.

Viimistlus: Siseuks on värvitud polüester pulbervärviga. Standardtoonideks on RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006 (white aluminium). Lisatasu eest saab ust värvida kogu RAL värvikaardi toonides.

Lisad: Ust saab täiendada ja komplekteerida järgmiste lisadega: roostevaba lävepakk, paigalduspilu katvad piirdeliistud, uksesilm, turvakett, uksesulgur, aken, ventilatsioonirest, jalaplekk, luku südamik, südamiku katted, ukselink, lukukorpus, turvatihvtid.