fbpx

Tööstuslikud tõstuksed

Tööstuslikud tõstuksed ehk tööstus, -sektsioonuksed. Tööstuslikud tõstuksed leiavad laialdast kasutust peamiselt laohoonetes, logistikakeskustes, tootmisruumides, autoremonditöökodades, autopesulates, tehnoülevaatuspunktides, tuletõrjedepoodes, parkimismajades ja teistes aktiivse liiklusega rajatistes.
Tööstuslike tõstuste valimisel sellistesse struktuuridesse on oluline veenduda nende vastupidavuses suurtele koormustele. Alutech tööstusuksi on viis erinevat mudelit: ProTrend, ProPlus, AluTrend, AluPro ning AluTherm.

Alutech ProPlus, AluPro ja AluTherm tõstuksed on valmistatud 45mm paksustest tugevate roostevabast terasest hingedega omavahel ühendatud paneelidest. ProTrend ja AluTrend tööstuslike tõstuste puhul kasutatakse 40mm paksuseid paneele ja galvaniseeritud terasest hingesid ning rullikute kandureid. Tõstukse liikumine mööda siine võimaldab uksel liikuda suletud (vertikaalsest) positsioonist, avatud (horisontaalsesse) positsiooni. See tagab tõstuste avanemise võimalikult kõrgele lae alla, jättes sellega hoonesse palju vaba ruumi.

Tööstuslikud tõstuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima ülestõstetava garaažiukse lahenduse.
TÖÖSTUSUSTELE KEHTIB 2 AASTA PIKKUNE GARANTII