fbpx

Tööstuslikud tõstuksed

tööstuslik tõstuks_panoraamklaas_2Tööstuslikud tõstuksed ehk tööstusuksed leiavad laialdast kasutust peamiselt laohoonetes, logistikakeskustes, tootmisruumides, autoremonditöökodades, autopesulates, tehnoülevaatuspunktides, tuletõrjedepoodes, parkimismajades ja teistes aktiivse liiklusega rajatistes.
Tööstuslike tõstuste valimisel sellistesse struktuuridesse on oluline veenduda nende vastupidavuses suurtele koormustele. Tööstusuksi on kahte erinevat mudelit: DM-Pro ja DM-Alu. Tööstuslike tõstuste puhul kasutatakse 40 mm paksuseid paneele ja galvaniseeritud terasest hingesid ning rullikute kandureid. Soojustusena on kasutatud tihedat freoonivaba polüuretaanvahtu, mis on ümbritsetud alumiiniumiga või galvaniseeritud teraslehega.
Tööstusukse paneelitüüpe on viis: S-Rib, M-Rib, Micro-Rib, L-Rib ja täisklaaspanoraam paneelid.
Suuremat soojapidavust nõudvatele hoonetele soovitame tellida DM-Pro tööstusliku tõstukse 60 mm sandwich paneelidega. Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Sinu soovidele parima tõstukse lahenduse.
Kõik meie poolt pakutavad tööstuslikud tõstuksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.
TÖÖSTUSUSTELE KEHTIB 5 AASTA PIKKUNE GARANTII.
Kõrvalmenüüs saad tutvuda tööstuslike tõstuste paneelitüüpide, tõsteviiside, vedrusüsteemide ja standardvärvide valikutega.