fbpx

Välisuksed

välisuksed_DM80 _RAL 7016

Door Master Eesti OÜ pakub laias valikus mõõtude järgi valmistatud era- ja kortermajade välisuksi. Välisuksi leidub erinevate disainivalikutega, sealhulgas on võimalik luua oma individuaalne / eritellimusel kujundus. Meie poolt pakutavaid välisuksi on võimalik tellida garaažiuksega samasuguse disainiga. Üheskoos tekitavad nad sinu eramule harmoonia ning täiendavad teineteist.

Välisuks on iga kodu silmapaistvaim disainelement, mida kasutatakse iga päev. Lisaks on välisuksed turvalised, pakkudes parimat soojapidavust ning omades seeläbi häid isolatsiooniomadusi. See on äärmiselt oluline, kui soovitakse tagada energiakuludelt kokkuhoidu. Tootevalikusse kuulub alumiiniumprofiilidest (DM80/DM100) ja terasprofiilidest (DM67) välisuksed. Välisuksi saab tellida nii ühe- kui kahepoolseid, kui ka kinnise üla- ja küljeosaga. Lisaks on valikus väga palju erinevaid valmiskujundusi. Valida saab erinevate värvitoonide, viimistluse, lävepaku- ja lukulahenduste vahel. Lukustussüsteemide valikus on nutilukud, sõrmejäljega avatavad lukud, juhtmevabad klahvistikud/sõrmistikud.

Kõikide välisuste standardtoonide valikus on: tumehall RAL7016 (struktuurse pinnaga või 20% läikeastmega), tumepruun RAL8017, valge RAL9016, Antratsiit, Kuldne tamm, Tume tamm). Lisatasu eest saab välisuksi värvida kogu RAL-värvikaardi toonides.

Välisuksed Välisuksed

välisuks_tumeklaas