fbpx

Metalluksed

metalluksed_tuletõkke turvauksMeie tootevalikus on erinevad metallist siseja välisuksed, tuletõkkeuksed (EI30, EI60 ja EI120), turvauksed ja vahe- seinaluugid. Metallukse tootevalikust leiad just Sulle sobiva ja vajaliku ukse.

Siseuksed sobivad era- ja kortermajadele samuti ka tööstushoonetele, valida saab nii ühe- kui kahepoolseid metallist siseuksi. Kasutatakse vaheustena sisetingimustes kuivades ja köetavates ruumides.

Välisuksed- metallist välisuksed kasutusala eramutes, mitmekorruselistes kortermajades, tööstushoonetes või kontorites. Valida saab ühe- ja kahepoolseid metallist välisuksi.

Tuletõkkeuksed kasutusala eramutes, tööstushoonetes, mitmekorruselistes kortermajades ja kontorihoonetes. Valikus on erinevaid tuletõkkeuksi (EI30, EI60 ja EI120), nii ühe- kui kahepoolseid tuletõkkeuksi, sise- ja välistingimustesse vajalikke tuletõkkeuksi, erineva tuletõkkeklassiga ja värvitoonidega. Kasutusala tuletõkkesektsioonide vahelise siseuksena tööstushoonetes, eramutes ja kontorihoonetes.

Turvauksed kasutusala tööstushoonetes, eramutes, mitmekorruselistes kortermajades ja kontorihoonetes. Turvauksed hoiavad soojust ning on mürapidavad, takistavad tulekahju korral tule levimist (vastavalt klassile EI30, EI60) ja on turvalisemad. Tootevalikust leiate laia valiku erinevaid tuletõkke turvauksi (EI30, EI60), nii ühe- kui kahepoolseid, siseturvauksed- ja välisturvauksed, erineva tuletõkkeklassiga ja värvitoonidega. Tuletõkke turvauksel on hoones väga oluline tuleohutusmeede, mis on eluliselt tähtis ja annab kinnisvarale tulekahju korral turvalisuse. Turvauksed tuletõkke välisuksed kasutatakse tuletõkkesektsioonide vahelise turvauksena tööstus-hoonetes, elamutes ja kontorihoonetes. Turvauksed tuletõkke siseuksed kasutatakse tuletõkkesektsioonide vahelise turvauksena tööstus-hoonetes, elamutes ja kontorihoonetes, sobib kasutamiseks sisetingimustes kuivades ja köetavates ruumides.

Luugid neid kasutatakse tööstushoonetes, elamutes, mitmekorruselistes kortermajades ja kontorihoonetes. Tootevalikust leiate erinevaid metallist luuke (vahe- seinaluuke, hooldusluuke), mida saab kasutada ja paigaldada nii sise- kui välistingimustes (siseluuk ja välisluuk) ning tuletõkkeluugid vastavalt klassile EI30, EI60, EI230, EI260, samuti tuletõkke siseluuk ja tuletõkke välisluuk.

Saad ise valida, millist viimistlust, tuletõkkeklassi, värvitooni või lukulahendust soovite.

Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima lahenduse.