fbpx

Tööstuslik tõstuks “DM-Alu”

Tööstuslik tõstuksTööstuslik tõstuks DM-Alu puhul kasutatakse 40 mm paksuseid alumiiniumprofiile, mis on võimalik täita kahekordsete akrüül- ehk pleksklaasidega või kuni 26 mm paksuse komposiitplaatidega. Tööstuslikke tõstuksi DM-Alu on võimalik tellida täisklaaslahendusena või osaliselt klaasi ja osaliselt “sandwich”-paneelidega. Tööstusliku tõstukse DM-Alu rullikukandurid ja paneelidevahelised hinged valmistatakse galvaniseeritud terasest. Kõikide meiepoolt pakutavate tõstuste puhul kasutatakse kuullaagritel pöörlevaid nailonkattega rullikuid. Vedrude minimaalne avamis-/sulgemistsüklite arv on 25 000 korda (soovi korral võimalik tellida isegi kuni 100 000 avamis- /sulgemistsüklit).
Tööstuslik tõstuks DM-Alu maksimaalsed mõõdud (laius x kõrgus) saavad olla 7000 x 6000 mm. Uksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.
Leia endale sobiv toode ja esita meile hinnapäring või võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos Teie soovidele parima lahenduse.

PANEELITÜÜBID

S-Rib on kitsa, horisontaalse laudisemustriga paneel, mis imiteerib puitlaudist ja mille horisontaalsoonte tsentrite vahe on 125 mm.
S-Rib paneelide pinnaviimistluse võimalused on:
laudisemustriga paneelid,
valikus on neli standardtooni valge RAL 9016, tumehall RAL 7016, tumepruun RAL 8014, must RAL 9005.
siledapinnaline paneel, standardvärvide valikus kolm valge RAL 9016, tumehall RAL 7016, must RAL 9005
STUCCO paneel, standardvärvide valikus on valge RAL 9002, pruun RAL 8014, tumehall RAL 7016, hõbedane RAL 9006.

Lisatasu eest saab S-Rib paneele tellida enda valitud RAL- värvitooniga.

tööstuslik tõstuks_panoraamklaas_2Panoraamuksed on kaasaegse disainiga ja pakuvad maksimaalset päevavalgust sinu hoonele. Klaasprofiilidest tööstuslikud tõstuksed saavad olla ka vaateakendeks või muudavad hoones ruumi diskreetselt pooleks. Klaasidel on võimalik tellida ka erinevaid toone.

tõstuks DM-ALu_Therma

TÕSTEVIISID JA VEDRUSÜSTEEMID

H=410 mm

Madaltõste H=230 mm ilma käiguukseta. H=250mm koos käiguuksega.

.

.

LISAVARUSTUS

tööstuslik tõstuks_klaasprofiil_läbikäiguuks

Välislukku soovitame hoonetele, millel puudub teine sissepääs. Välislukuga on ust võimalik avada seest kui väljastpoolt.

.