fbpx

Garaažiuks “TREND”

Trend garaažiuste puhul kasutatakse 40mm paksuseid sandwich-paneele, mille U-väärtus on 0,56 W/(m2K). See näitaja on võrreldav 55cm paksuse telliskiviseinaga.
Uksehinged ja rullikukinnitused on valmistatud galvaniseeritud terasest. Kõikide meiepoolt pakutavate tõstuste puhul kasutatakse kuullaagritel pöörlevaid nailonkattega rullikuid.

Trend garaažiuksed sobivad külmadele ja poolsoojadele garaažidele.

Garaažiuksed kindlustavad turvalise kasutamise kõikidele pereliikmetele. Uksed on kooskõlas Euroopa Liidu turvalisusnõuetega ja omavad CE-märgistust.

PANEELITÜÜBID

Tõstuks Trend S-Rib

Tõstuks Trend M-Rib

Tõstuks Trend L-Rib

Tõstuks Trend Micro-Rib

Tõstuks Trend Casette

TÕSTEVIISID JA VEDRUSÜSTEEMID

Tõmbevedrud

Tõmbevedrud paiknevad vertikaalsiinide sees, mis tagavad ukse kerge avamise ja aitavad vältida ukse spontaanset sulgumist. Sellist tüüpi vedrude kasutamine vähendab oluliselt paigaldamisele kuluvat aega.

Tõmbevedrudega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min 100 mm
Küljepale laius: min 100 mm

  1. „Vedru siinis“ süsteem annab uksele täiendava turvalisuse. Süsteem kindlustab, et vedru purunemisel jääb vedru vertikaalsiini sisse.
  2. Uksepaneelide vahelised hinged on valmistatud galvaniseeritud terasest ja on anti-korrodeeruvate omadustega.
  3. Vedrude pinge seadistamine on lihtne. Vedrusid saab reguleerida ka ukse avatud asendis.
  4. Uksed on varustatud polümeerist ühekordsete kummitihenditega kogu ukse perimeetris.

Tabelis halliga märgitud alas on uksemõõdud, mille puhul on uks võimalik varustada tõmbevedrudega. Kui ukseava suurus jääb rohelisse alasse, tulevad uksele automaatselt torsioonvedrud. Kehtib S-, M-, L- ja Micro-Rib paneelide puhul.

Casette-paneelide puhul kehtib allolev tabel.

Normaaltõste

Garaažiukse tasakaal tagatakse torsioonvedrude abil, mis kinnituvad uksepaneelide kohale (sillusesse). Torsioonvedrudega garaažiukse maksimaalsed mõõdud saavad olla 6000 x 3085 mm.

Normaaltõstega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min 210 mm
Küljepale laius: min 100 mm

  1. Vedruvõll koosneb kahest osast, mis ühendatakse reguleeritavate ühendusmuhvide abil. Selline lahendus hõlbustab oluliselt vedrude paigaldamist.
  2. Torsioonvedru on varustatud vedrupurunemiskaitsmega, mis peatab uksepaneeli liikumise juhul kui üks vedrudest järele annab.
  3. Uksepaneelide vahelised hinged on valmistatud galvaniseeritud terasest ja on anti-korrodeeruvate omadustega.
  4. Roostevabast terasest rullikukronsteinide abil on võimalik ust paigaldada erilise täpsusega, mis tagab täiendava soojus- ja heliisolatsiooni.
  5. Tõstuksed on varustatud polümeerist ühekordsete kummitihenditega kogu ukse perimeetris.

Madaltõste

Garaažiukse tasakaal tagatakse torsioonvedrude abil, mis kinnituvad horisontaalsiinide taha. Madaltõste garaažiukse maksimaalsed mõõdud saavad olla 6000 x 3000 mm.

Madaltõstega garaažiukse nõuded ukseavale:
Silluse kõrgus: min 100 mm
Küljepale laius: min 100 mm

LISAVARUSTUS

Läbikäiguuks on võimalik paigaldada ainult torsioonvedrudega ja S-Rib ning Micro-Rib paneelidega ustele. Läbikäiguuks on praktiline ning mugav ja võimaldab garaaži siseneda ilma tõstust avamata.

Ukse standardmõõdud on 920 x 1965 mm ning lävepaku kõrgus 100 mm. Olemas on ka madala lävepaku lahendus (kõrgus 18 mm).

Aknad lubavad garaaži loomulikku päikesevalgust, mille tulemusel säästad ka energiat. Samuti saad akendega luua isikupära, valikus on mitmed erinevad akendemudeleid ja aknaraamide variatsioone.

Kõrvaluks valmistatakse samadest paneelidest millest ka tõstuks, mille tulemusel tekitavad nad üheskoos harmoonia ning täiendavad teineteist.

Kõrvalukse lengid valmistatakse alumiiniumprofiilidest. Standardvärvivalikus on hõbedane (RAL9006), valge (RAL9016) või pruun (RAL8019).

Välisluku vajadus tekib juhul, kui garaaži puudub teine sissepääs. Standardvarustuses on igal uksel kaasas sisemine lukustusriiv. Soovi korral on tõstuks võimalik varustada ka LiftMaster automaatikaga.